Płyny do dezynfekcji o działaniu wirusobójczym

Płyny do dezynfekcji o działaniu wirusobójczym

Produkty z serii ARMOR posiadają 70%-owe stężenie alkoholu etylowego, które jest w pełni skuteczne w procesie dezynfekcji. Zawarte w nich aloes i glicerynę korzystnie wpływają na nawilżenie skóry, a żelowa formuła sprawia, że preparat jest łatwy w aplikacji i bardzo szybko się wchłania.

Czy ten preparat skutecznie dezynfekuje skórę?

Tak. Według obowiązujących norm stężenie alkoholu etylowego w produkcie do dezynfekcji powinno być wyższe niż 60%.

Jak stosować ten produkt?

Około 3 ml rozprowadzić na suchych, czystych dłoniach. Wcierać przez 30 sekund i pozostawić do wchłonięcia. Nie spłukiwać. Przez cały czas dezynfekcji dłonie muszą być wilgotne.

Gdzie może być stosowany?

ARMOR to produkt odpowiedni w każdej sytuacji, kiedy potrzebna jest szybka dezynfekcja lub gdy dostęp do bieżącej wody oraz mydła jest ograniczony lub niemożliwy. Świetnie sprawdzi się m.in. w podróży, podczas spaceru, w gospodarstwie domowym, przemyśle usługowym oraz szkole.

Co warto jeszcze wiedzieć o tym produkcie i jego działaniu?

Proces dezynfekcji jest kluczowym elementem zwalczania zakażeń wirusowych, a jego celem jest zapobieganie występowaniu zakażeń oraz ich rozprzestrzenianiu się. Innymi słowy ma to na celu redukcję lub całkowite wyeliminowanie drobnoustrojów tak, by obiekt poddawany dezynfekcji nie był źródłem zakażenia tymi drobnoustrojami. Alkohol etylowy wyparowuje bardzo szybko po aplikacji, ale przy tym zapewnia dezynfekcję i odświeżenie skóry.

Dostępne pojemności:

ARMOR – płyn wirusobójczy w sprayu do dezynfekcji rąk 75 ml

ARMOR – płyn wirusobójczy w sprayu do dezynfekcji rąk 100 ml

ARMOR – żel wirusobójczy do dezynfekcji rąk 300 ml