Metody płatności

Płatności przelewem przez internet w dwóch wariantach:

1. Przez internet (PayU*, PayPal)

Płatności przelewem przez internet w dwóch wariantach PayPal i PayU

W przypadku wybrania płatności przez system PayU* Klient zostanie przekierowany na stronę swojego banku, gdzie należy się zalogować. Serwis automatycznie uzupełnia dane do przelewu. Wystarczy zrealizować przelew i czekać na dostawę paczki. Co najważniejsze, wpłaty są księgowane na bieżąco, dlatego czas realizacji zamówienia liczy się od momentu dokonania płatności, a zakupy można robić o każdej porze dnia i nocy. W przypadku korzystania z usług operatora PayU, właściwa kwota zostanie pobrana z konta niezwłocznie po dokonaniu płatności.

Płatności w systemie PayU można zapłacić za pośrednictwem karty debetowej lub kredytowej – Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez PayU, która odbywa się natychmiast po dokonaniu płatności.

Płatności w systemie PayU można też dokonać za pośrednictwem kodu BLIK, wygenerowanego w aplikacji mobilnej swojego banku. Wybierz ten sposób płatności, po czym wpisz kod w oknie przeglądarki, następnie potwierdź transakcję w aplikacji mobilnej. Operacja jest w pełni bezpieczna i wymaga smartfonu z aktywnym dostępem do internetu.

Zależnie od banku przelewy internetowe są możliwe przez:
– płatność kartą
– przelew zwykły i natychmiastowy
– zapłata Blikiem

Płatności przelewem przez internet w systemie PayPal. Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą (najszybciej i najbezpieczniej) za pośrednictwem serwisu PayPal.com – możliwe aktualne sposoby płatności określone są na stronie Sklepu Internetowego oraz regulaminie i na stronie internetowej http://www.paypal.com

PayPal.com – spółka z ograniczona odpowiedzialnością PayPal Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000289372, akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy w Warszawie, kapitał zakładowy w wysokości 5.000.000 w całości opłacony, NIP: 5252406419.

Płatności przelewem przez internet są najczęstszą formą płatności wybieranych przez nowoczesne społeczeństwo, które ceni sobie wygodę tej formy płatności.

2. Klient samodzielnie wykonuje przelew bankowy

Klient samodzielnie wykonuje przelew bankowy, podając wszystkie niezbędne dane i przekazując przelew do realizacji.

Płatności przelewem przez internet - Klient samodzielnie wykonuje przelew bankowy

Wybór płatności przelewem tradycyjnym nieznacznie wydłuża czas samej realizacji przelewu. Po dokonaniu wyboru tej formy płatności, otrzymasz dane niezbędne do wykonania przelewu na stronie swojego banku: nazwę, numer konta, sugerowany tytuł przelewu (numer zamówienia oraz imię i nazwisko). Należy jednak pamiętać, że księgowanie tego typu przelewów najczęściej przypada na kolejny dzień roboczy i to od następnego dnia liczyć się będzie czas realizacji zamówienia.

W przypadku korzystania z przelewu tradycyjnego, właściwa kwota zostanie pobrana w momencie realizacji przelewu przez bank. Na przelew czekamy do 3 dni roboczych, po tym czasie zamówienie jest anulowane.

Dane do wykonania przelewu:

Adres:
Onyx International Sp. z o.o.
Polna 125
87 – 100 Toruń

Numer konta bankowego:

82 1160 2202 0000 0001 7591 5133

Millenium Bank 

Tytuł przelewu:
imię i nazwisko zamawiającego, oraz numer zamówienia

Wysyłka

Warunki dostawy:

Dostawa towaru odbywa się tylko na terenie Polski.

Dokładamy wszelkich starań aby wysyłka odbyła się tego samego dnia, w którym nastąpiło złożenie zamówienia. Pracujemy od godziny 9:00 do 17:00, dlatego jeśli złożysz zamówienie do 16:45 masz pewność, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane tego samego dnia (przesyłka kurierem) i dostarczone w najszybszym terminie na jaki pozwala mobilność przewoźnika.

Oferujemy kilka możliwych form wysyłki:

Wysyłka kurierem (najszybszy sposób dostawy)

Wysyłamy również przez InPost*

oraz przez Pocztą Polską

Odbiór osobisty w siedzibie firmy:
Toruń, ul. Polna 125 (naprzeciw firmy kurierskiej DPD)

Termin dostawy

Termin dostawy kurierem towarów na terenie Polski wynosi 1 – 3 dni od zawarcia umowy (przy płatności z góry).
Realizację terminu przesyłek na terenie Polski przez Pocztę Polską 3-4 dni od zawarcia umowy (przy płatności z góry).
Pamiętaj, że w niedziele i dni świąteczne towary nie są dostarczane.

Śledzenie przesyłki

Gdy zrealizujemy zamówienie, otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą dane firmy kurierskiej/Poczty Polskiej oraz numer listu przewozowego do sprawdzenia lokalizacji przesyłki na stronie:

DPD: https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke
Inpost: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek
Poczta Polska: https://emonitoring.poczta-polska.pl/?lang=pl

Dzięki powyższym linkom możesz na bieżąco monitorować, gdzie w danym momencie znajduje się przesyłka oraz w jakim czasie zostanie dostarczona. 

Pakowanie na prezent

Jeżeli życzysz sobie aby produkty były zapakowana jako prezent, wpisz w polu “Dodatkowe informacje dla sprzedającego” informację, że przesyłka jest prezentem. Dzięki tej informacji zapakujemy Twoją przesyłkę w biały kartonik i obwiążemy wstążką, zaś całość zapakujemy do przeznaczonych w tym celu przez przewoźników dedykowanych opakowań transportowych.

Prosimy również o wpisanie drugiego adresu wysyłki w polu “Inny adres wysyłki” – w ten sposób kupiony przez Ciebie produkt zapakowany na prezent dotrze do wybranej przez Ciebie osoby i sprawi dużo przyjemności.

Życzymy udanych zakupów.

* jeszcze nieaktywne

Wróć do Strony głównej lub przejdź do Sklepu