Cieszymy się, że tu jesteś!

armordezynfekcja.pl to miejsce, w którym najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo. Gromadzimy tutaj treści, które w obliczu rosnącej liczby zakażeń koronawirusem pomogą uchronić Ciebie i Twoich bliskich przed chorobą oraz pomogą przetrwać ten trudny czas. By zagwarantować poczucie bezpieczeństwa w zakresie odpowiedniej dezynfekcji stworzyliśmy gamę profesjonalnych produktów: dostępne w trzech pojemnościach wirusobójcze płyny do dezynfekcji rąk ARMOR oraz skoncentrowany preparat do dezynfekcji pomieszczeń oraz narzędzi Solar Guard Mega Power. Nieustannie aktualizujemy naszą bazę informacji po to, by stad na straży Twojego bezpieczeństwa i zdrowia, w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

ARMOR dezynfekcja

Nasza misja

Nie poddajemy się…

Tarcza w logo nie jest przypadkowa − naszym celem jest ochrona Ciebie i Twoich bliskich, zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach zwiększonego ryzyka, jak obecnie w przypadku epidemii koronawirusa. ARMOR, czyli zbroja, doskonale oddaje cel preparatów do rąk o działaniu wirusobójczym. Kiedy tylko konieczna jest szybka dezynfekcja, one są do Twojej dyspozycji w jednym z trzech wariantów pojemności. Solar Guard Mega Power jest z kolei strażnikiem Twojej przestrzeni w pracy i w domu, który także zatroszczy się o Twoje bezpieczeństwo.
Wszystkie produkty możesz zakupić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego bez konieczności wychodzenia z domu.

Za dystrybucję i sprzedaż produktów odpowiada firma Onyx, która jest od prawie 20 lat liderem na rynku kosmetyków do opalania. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie postanowiliśmy poszerzyć profil naszej działalności, by wspomóc Was w tym trudnym czasie.

Dostępne są obecnie trzy pojemności płynu do dezynfekcji rąk ARMOR (butelki z atomizerem 75 ml i 100 ml oraz butelka z dozownikiem o pojemności 300 ml), jak również koncentrat płynu do dezynfekcji pomieszczeń Solar Guard Mega Power (500 ml koncentratu wystarcza do przygotowania 20 litrów płynu dezynfekującego).

Dystrybucja i sprzedaż:

Onyx International Sp. z o.o.
ul. Polna 125, 87-100 Toruń
NIP: 879-254-78-98